Home » Bez kategorii

Dla sklepów

Otwierasz lub prowadzisz sklep z artykułami zoologicznymi ?

Szukasz nowego asortymentu do swojego sklepu ?

Uzupełnij swoją ofertę o markę Staywell !

Firma EasyPet zajmuje się sprzedażą hurtową najwyższej klasy produktów dla psów i kotów od 2007 roku. Jako importer i dystrybutor w Polsce jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjne warunki współpracy jak i najlepsze ceny. Obecnie poszukujemy partnerów handlowych i dystrybutorów. Aby uzyskać warunki handlowe dla odbiorców hurtowych, należy przesłać do nas aktualne kopie dokumentów firmy na adres mailowy: bądź faxem na numer: 22 357 93 55. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia aktualnej oferty.

Atrakcyjna oferta drzwiczek Staywell dla odbiorców hurtowych

Rosnące zainteresowanie drzwiczkami marki Staywell przekonało nas do przygotowania oferty skierowanej do odbiorców instytucjonalnych, zarówno sklepów jak i hurtowni zoologicznych. Specjalnie przygotowana promocja „Mocne Wejście” pozwoli na zatowarowanie Twojego magazynu w najbardziej poszukiwane modele w bardzo atrakcyjnej cenie. Szczegółowe informacje uzyskasz pisząc na adres biuro@easypet.com.pl

Pełny katalog produktów EasyPet

Zapraszamy także do pobrania katalogu naszych produktów marek PetSafe, Innotek, Num`axes, Premier, Staywell, Drinkwell, SportDOG, Dogtra, PAC, DT Systems, Geodog, Loc8tor oraz Multivet. Mamy nadzieję, że katalog, przybliży Państwu gamę produktów oferowanych przez EasyPet. Nasi konsultanci pomogą także dobrać odpowiedni produkt dla państwa klientów.

Bestsellery firmy EasyPet

Poniżej znajdziecie Państwo także skrócony katalog zawierający bestsellery naszej oferty, czyli wybrane produkty marek takich jak Innotek, Num`axes, Drinkwell, Premier oraz Staywell.

Katalog 2012

Tabela rozmiarów drzwiczek Staywell

Aby ułatwić naszym Partnerom i Klientom wybór odpowiedniego rozmiaru drzwiczek, przygotowaliśmy specjalną tabelę przedstawiającą dokładne wymiary przejścia jak i otworu montażowego:

Dla sklepów i hurtowni:

Sklepy i partnerów handlowych zainteresowanych podjęciem współpracy hurtowej zapraszamy do zapoznania się z naszą hurtową ofertą produktów zoologicznych w tym miejscu.