Home » Bez kategorii

Marka Staywell

Staywell to część „rodziny” produktów marki PetSafe. Ideą produktów marki PetSafe jest stworzenie psom i kotom bezpiecznych warunków bytowych, co do tej pory zapewniały obroże elektroniczne do tresury, obroże antyszczekowe czy też niewidzialne ogrodzenia. Przyszedł też w końcu czas na to, by za pomocą produktów sygnowanych marką PetSafe dać też psom i kotom dodatkowy komfort. Przy tworzeniu drzwiczek marki Staywell, zostały oczywiście wzięte oczekiwania właścicieli czworonogów. Zaowocowało to powstaniem drzwi automatycznych, które otwierają się wyłącznie wtedy, gdy zbliża się do nich kot noszący specjalną zawieszkę.

Każdy model drzwi został dokładnie przemyślany i zaprojektowany, co możemy zaobserwować między innymi w przypadku drzwiczek 660ML dla największych psów ważących do 100 kg. Drzwi te posiadają elastyczną klapę, gdyż jest ona bardzo długa. Gdyby była ona sztywna, pies musiałby przechodzić w pozycji skulonej przez ponad sześćdziesiąt centymetrów. Dzięki zastosowaniu miękkiej klapy, pies od razu po przejściu przez drzwiczki może się wyprostować. Tę samą właściwość zastosowano także w mniejszych drzwiczkach z linii 600 Series.

Specjalnie zaprojektowane drzwiczki dla kota różnią się kształtem przejścia od drzwiczek dla psów. W drzwiczkach dla kotów wysokość przejścia jest zbliżona do szerokości, natomiast w przypadku psów, zdecydowanie większa powinna być wysokość przejścia aniżeli jego szerokość. Te i inne właściwości sprawiają, że drzwiczki Staywell zostały stworzone z myślą o komforcie wszystkich psów i kotów, które korzystały, korzystają lub będą korzystać z tego typu drzwi dla psa i kota. Szeroka gama modeli drzwi dla psa i kota Staywell pozwala dopasować model tak funkcjonalnie, jak i kolorystycznie odpowiednio do wymagań użytkowników.