Home » Staywell

Staywell

Drzwiczki Staywell dla psa i kotaStaywell do markowe drzwiczki dla psów i kotów, występujące w wielu kolorach i rozmiarach. Drzwiczki tej marki cechuje przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Pomysłodawcy zadbali o to by każdej wielkości pupil miał możliwość swobodnego przejścia. Produkty tej marki przeznaczone są dla czworonogów nawet bardzo dużych, ważących do 100 kg. Wśród drzwi Staywell wyróżniamy drzwi klasyczne – pracujące wahadłowo, czyli pies lub kot w każdej chwili może swobodnie przez nie przejść. Staywell to także drzwiczki automatyczne, działające na zasadzie podczerwieni lub drzwiczki magnetyczne, otwierane wyłącznie dla kota noszącego specjalną zawieszkę. Drzwi tej marki występują w siedmiu różnych liniach. Poniżej zamieszaczamy krótką charakterystyką każdej z tych linii:

200 Series:

Klasyczne drzwiczki wahadłowe. Posiadają płaską ramę, dzięki czemu można zamontować je w drzwiach przesuwanych. Drzwiczki te dedykowane są psom i kotom o wadze do 10 kg. Te modele drzwiczek posiadają czteropozycyjną opcję blokady klapki. Drzwiczki 200 Series występuje w dwóch wersjach kolorystycznych jako drzwi białe lub przeźroczyste idealnie pasujące do drzwi oszklonych.

300 Series:

Seria drzwiczek 300 to także małe drzwiczki wahadłowe, przeznaczone dla kotów o wadze do 7 kg. Drzwiczki te występują w trzech kolorach: białym, szarym i brązowym o fakturze imitującej drewno. Te drzwiczki także wyposażone są  w czteropozycyjną opcję blokady klapki. To przejście można zamontować w drzwiach metalowych, drewnianych, ścianie (po zastosowaniu tuneli rozbudowujących) lub szybie.

400 Series:

Kolejna seria drzwiczek to 400 series. Są to drzwiczki magnetyczne, występujące w dwóch kolorach: imitacja drewna oraz kolor biały. Te drzwiczki otwierają się wyłącznie, gdy nasz pupil podejdzie ze specjalną zawieszką. Zestaw zawiera jedną zawieszkę. Te drzwiczki także wyposażone są w czteropozycyjną opcję blokady klapki. Klapkę można montować w ścianie, szybie oraz drzwiach drewnianych.

500 Series:

Drzwi  z linii 500 to najwyższej klasy automatyczne przejście działające na zasadzie podczerwieni. Tylko kot, który nosi zawieszkę na podczerwień może wejść lub wyjść z domu. W zestawie znajduje się jedna zawieszka, można zastosować kolejne. Zawieszki występują w czterech różnych kolorach co odpowiada 4 różnym kodom aktywacyjnym. Zatem nie ma przeszkód, aby na jednym osiedlu kilka domów mogło posiadać tego typu drzwiczki.

600 Series:

600 Series to mocne drzwiczki z aluminiową ramą. Występują w jednym kolorze, z białą ramą, w czterech rozmiarach: dla czworonogów o wadze do 7 kg, do 18 kg, do 45 kg i nawet dla psów o wadze do 100 kg. Linia ta stworzona została z myślą o dużych czworonogach, dlatego posiadają elastyczną klapę ułatwiającą przechodzenie psom ras dużych. Jednak funkcjonalność tych drzwi przypadła także do gustu posiadaczom małych psów.

700 Series:

Najpopularniejsza linia drzwiczek marki Staywell. Są to drzwiczki klasyczne, otwierane wahadłowo, bez blokad czteropozycyjnych. Jedynie specjalna wkładka dołączona do zestawu może zablokować przejście na stałe. Seria ta dedykowana jest przede wszystkim psom, także o różnych wielkościach i wadze: do 7 kg, do 18 kg i do 45 kg. W tej serii znajdziemy trzy kolory: srebrny, brązowy i biały.

800 Series:

Równie popularna linia drzwiczek klasycznych, dedykowanych psom ras dużych. Wśród produktów z linii 800 znajdziemy drzwiczki dla dużych psów o wadze do 45 kg. Innowacyjnością w tym modelu jest zastosowanie blokady typu 4Way, która do tej pory dostępna była wyłącznie w drzwiczkach małych, dla zwierząt do 7 lub 10 kg wagi. Drzwiczki występują w eleganckim, ciemno grafitowym kolorze.

900 Series:

Ostatnia seria 900 Series to trzy różne klapki, stworzone z myślą o kotach. Wśród produktów Staywell 900 Series znajdziemy drzwiczki automatyczne – magnetyczne, manualne z blokadą czteropozycyjną i manualne z tunelem, które przeznaczone są do montażu w ścianie. Każda para drzwiczek posiada bardzo mocny magnes wokół krawędzi klapki, co dodatkowo zabezpiecza przed niekontrolowanym otwarciem podczas silniejszych podmuchów wiatru.